CrossWorlds: the Flying City (Full)

Mac OS için Macera Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 6.99$
  • Boyut 456 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
CrossWorlds: the Flying City (Full); Mac OS tabanlı cihazlarınızda oynayacağınız, paralel dünyalar arasında seyahat edilebilen bir keşif yaptıktan sonra ortadan kaybolan Profesör Dumbdore'nin aniden ortadan kaybolması ile başlayan olaylara tanık olacağını

CrossWorlds: the Flying City (Full); Mac OS tabanlı cihazlarınızda oynayacağınız, paralel dünyalar arasında seyahat edilebilen bir keşif yaptıktan sonra ortadan kaybolan Profesör Dumbdore'nin aniden ortadan kaybolması ile başlayan olaylara tanık olacağınız eğlenceli bir macera bulmaca oyunudur.

Mac OS cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda, Profesör Dumbdore paralel dünyalar arasında seyahat etmeyi sağlayan bir icat yaptıktan sonra gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Profesörün kızı Monica profesörü bulmak için macera dolu bir yolculuğa çıkar. Size düşen görev, profesörün kızına yardım etmek ve profesörü bulmasını sağlamak.

Bunun için size verilen görevleri eksiksiz yerine getirmeli ve ipuçlarını bulabileceğiniz bulmacaları çözmelisiniz.

CrossWorlds: the Flying City (Full) oyunu içerisinde; Keşfetmenizi bekleyen benzersiz 4 dünya, İnanılmaz 56 adet yer, 8 zorlu mini bulmaca, Etkileyici grafikler, Oyun Merkezi desteği, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Portekizce Brezilya İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Japonca dil desteği gibi özellikler bulunuyor.

Macerai korku ve bulmaca oyunlarını harmanlayan CrossWorlds: the Flying City (Full) oyununu mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
CrossWorlds: the Flying City (Full) indir